Акції

Київська страхова компанія «Україна» виплатила в 2011 році за всіма своїми зобов'язаннями - 3,3 млн. страхових відшкодувань.

У СК «Україна» констатують: ні в 2011, ні в 2012 році в компанію не надійшло жодної скарги від клієнтів з приводу виплат відшкодування...

«Україна» заплатила за всіма зобов'язаннямиКиївська страхова компанія «Україна» виплатила в 2011 році за всіма своїми зобов'язаннями - 3,3 млн. страхових відшкодувань.

У СК «Україна» констатують: ні в 2011, ні в 2012 році в компанію не надійшло жодної скарги від клієнтів з приводу виплат відшкодування, при тому що за 2011 рік було врегульовано більше 300 страхових випадків.

«У 2011 році ми активно розвивали всі напрями своєї діяльності, а особливо - автострахування, страхування вантажів і майна. Але на перше місце ми поставили не обсяги зібраних премій, а якість обслуговування наших клієнтів. Адже ми не просто страхова компанія, ми - «Україна», тому завжди повинні тримати марку », - говорить Олександр Богдан, Голова Правління СК« Україна».

Обсяги зібраних премій СК «Україна» в минулому році, дійсно, були порівняно невисокими - 3,4 млн.грн. За словами Олександра Богдана, в 2012 році СК «Україна» планує наростити їх, як мінімум, на 20%. «Але не будь-яку ціну, а тільки за рахунок збалансованого і прибуткового страхового портфеля», - зазначає Голова Правління СК «Україна».

СК «Україна» є асоційованим членом Моторного (транспортного) страхового бюро (МТСБУ), входить в асоціацію «Страховий бізнес» і вважається дуже перспективним гравцем для тих інвесторів, хто не женеться за першістю на ринку страхування України.

На початку 2012 року стало відомо про наміри белізької компанії SuperidBusiness LTD придбати близько 81% акцій СК «Україна». Поки що не повідомляється, якою буде стратегія нових інвесторів, але сам факт інтересу зарубіжних покупців до вітчизняної страхової компанії в нинішній ситуації, коли подібні угоди відбуваються вкрай рідко, свідчить про те, що «Українї» можна довіряти.

Довідка: СК «Україна» заснована 29 листопада 1999 року в Києві і спеціалізується на ризиковому страхуванні. У компанії 13 безстрокових ліцензій, з них 6 - по обов'язкових видах страхування і 7 - по добровільним. Активи компанії на 01.01.2012 року становили близько 30 млн.грн.