Акції

Київська страхова компанія «Україна» виплатила в 2011 році за всіма своїми зобов'язаннями - 3,3 млн. страхових відшкодувань.

У СК «Україна» констатують: ні в 2011, ні в 2012 році в компанію не надійшло жодної скарги від клієнтів з приводу виплат відшкодування...

Новини

11 Май 2012

Київська страхова компанія «Україна» виплатила в 2011 році за всіма своїми зобов'язаннями - 3,3 млн. страхових відшкодувань.

У СК «Україна» констатують: ні в 2011, ні в 2012 році в компанію не надійшло жодної скарги від клієнтів з приводу виплат відшкодування, при тому що за 2011 рік було врегульовано більше 300 страхових випадків.

«У 2011 році ми активно розвивали всі напрями своєї діяльності, а особливо - автострахування, страхування вантажів і майна. Але на перше місце ми поставили не обсяги зібраних премій, а якість обслуговування наших клієнтів. Адже ми не просто страхова компанія, ми - «Україна», тому завжди повинні...

4 Март 2012

Вітаємо! Оновлений сайт СК "Україна" вже працює. На сайті Ви зможете знайти інформацію про історію розвитку, продукти та багато іншої корисної інформації. Також на сайті є можливість розрахувати вартість полісу ОСЦПВ та задати питання через форму зворотнього зв'язку.

Ми вітаємо колектив СК "Україна" в мережі Internet і бажаемо стрімкого зросту продажу страхових полісів.